Geniální a potřebný doplněk

Víte, jak rychle a přesně zjistit, jak je na tom Vaše bazénová voda? Chcete se ujistit, že všechny procesy probíhající ve Vašem bazénu fungují tak, jak správně mají? V tom případě se Vám bude dozajista hodit tento produkt. Námi nabízený ph tester splňuje ty nejpřísnější normy, co se kvality týče. Dokáže provádět monitoring dvou nejzákladnějších ukazatelů, mezi které se řadí aktuální koncentrace oxidačního činidla a hodnota bazénové vody jako takové. Vždy Vám zcela přesně řekne, zdali je Vaše koupaliště v optimálním stavu či nikoliv. Můžete se spolehnout na nevšední výsledky. Neváhejte a objednávejte u nás ještě dnes.

Výhodný nákup zaručen

U nás si můžete vybrat tyto produkty od značky PWS, která je špičkou v oboru. Skvělé na tom je, že si můžete kupovat náhradní náplně, bez kterých by měření nemohlo probíhat, aniž byste si kupovali zcela nový výrobek. Nemusíte utrácet za něco, co už doma máte. Na nic nečekejte a vyberte si svého favorita. Naše nabídka toho skrývá opravdu dostatek. Již nyní se těšíme na Vaše objednávky.

Geniální a potřebný doplněk
4 (80%)1