Pro získání hypotéky u nás nemusíte dokládat příjmy

Nemůžete nebo nechcete sdělovat bance, kolik peněz vyděláváte? Nemáte dostatečnou bonitu? Jste zapsáni v registru dlužníků? Jestli odpovíte alespoň na jednu z těchto otázek ano, pak je možné, že Vám banka úvěr na bydlení neposkytne. Ale co když finance i přesto potřebujete? Lze toho nějak dosáhnout? Ano. Můžete vyplnit náš online formulář a ozve se Vám náš pracovník pro doplnění údajů a informací. Následně bude Váš úvěr schválen, podepíšete smlouvu a už můžete jen čekat, až Vám přijdou peníze na účet. Že to je příliš jednoduché? Máte pravdu, zřejmě to nikdy nebylo snadnější. Ale naše společnost ráda vychází vstříc klientům. A kdo by chtěl čekat na vyřízení úvěru několik dnů či měsíců?

Úvěr na cokoliv

Hypotéka bez doložení příjmu u nás není nic nereálného. Poskytneme finance pro všechny klienty, kteří potřebují splatit dluhy či exekuci nebo chtějí konsolidovat půjčky. Celý proces je velmi rychlý a snadný. Můžete se spolehnout na to, že nezkoumáme záznamy v registrech ani výši Vaší výplaty. Navíc můžete úvěr splatit kdykoliv a nebude Vám za to účtován žádný poplatek navíc.

Pro získání hypotéky u nás nemusíte dokládat příjmy
5 (100%)1